Tasuta LIVE webinari järelvaatamine kuni 02.12.2021: 

Kuidas oma kutsikale turvaliselt teisi koeri tutvustada

Avasta, kuidas värske koeraomanikuna tutvustada oma kutsikale teisi koeri nii, et ta õpiks neisse suhtuma sõbralikult või neutraalselt... 

...ja teha seda ilma ohtlike olukordadega riskimata.

Koolitajast: Koertekool Kratt omanik, treener, raamatu Koeravõtu ABC ja 12 ainulaadse koerateemalise veebikursuse autor Emma Jäger on pühendanud oma elu sellele, et aidata hoolivatel koeraomanikel saavutada oma lemmikutega parem kontakt ja ennetada/vähendada treeninguga ärevusprobleeme.  

SELLEL KOOLITUSEL SAAD SA...

Avastada...

Kuidas teha uued tutvused oma koerale maksimaalselt stressivabaks

Õppida...

Lugema hoiatavaid signaale, mille korral koerte tutvustamine ei ole ohutu

Teada...

Mida teha, kui Sinu koer on juba teiste koerte suhtes ärev

OSALEJATE TAGASISIDE:

"Webinarilt sain mitmeid häid mõtteid, mis on asendamatuks abiks ühe noore koera viisakaks kasvatamisel. See webinar andis nii põhjalikke nõuandeid kui ka pisikesi kasulikke nippe, mida endaga edasiseks kaasa võtta - seda nii lihtsamat koera jalutades kui ka reaktiivsema koera juhtimiseks. Soovitan kõrvale võtta vihiku ja pastaka, sest üles kirjutamist väärt infot tuleb palju!"

- Triin Atla, tollikoer Sofi uhke omanik

"Kasuta kindlasti võimalust ja osale Koertekool Kratt webinaril Kuidas oma kutsikale turvaliselt teisi koeri tutvustada. Mina osalesin ja soovitasin seda ka kõigile oma kutsikakooli õppuritele. Emma toob palju praktilisi näiteid ja annab nõu, kuidas märgata esimesi probleeme, kui kutsikal hakkab ilmnema ebamugavus ja reaktiivsus teiste koerte suhtes. Saad teada veel palju muud, mida igapäevaelus koos oma uue kutsika või miks mitte ka täiskasvanud koeraga rakendada."

- Lea Tummeleht, BriskMind loomade treenimine

"Osalesin webinaril esiti uudishimust. Soovisin teada saada, kas olen õigel teel oma koerte kasvatamisel. Tore oli aga tõdeda, et sain lisaks väga palju uut ja huvitavat infot . Olen üle 20 aasta olnud koeraomanik ja tunnistan, et õpin ja avastan jätkuvalt enda jaoks midagi uut. Väga suureks plussiks pidasin võimalust webinari jooksul esitada küsimusi ning vastustest sai häid nippe/nõuandeid juurde, millest paljude peale ise pole tulnudki."

- Lea Urb, kahe võrratu dogi uhke omanik

.